Хлiб Софiiвський

Rate this item
(1 Vote)

ТОВ «Вільнянський хлібокомбінат» - ефективно працююче підприємство хлібопекарської промисловості Запорізької області. Більш ніж 10 років працюємо на ринку, реалізуємо продукцію оптом та у роздріб. Ми намагаємось надавати нашим клієнтам продукцію високої якості у широкому ассортименті, що не тільки задовольняє спрос, а й розвиває нові стандарти споживання. Виробляємо хліб на всі випадки життя - від повсякденного («Білий подовый», «Дарницький», «Бутербродний нарізний», Батони: «Особливий», «Фуршетний» та ін.) до святкового (наприклад: «Шишка», «Дивний», «Рулет з маком», «Куліч Пасхальний»), і дієтичні сорти («Сезам» зерновий, «Отрубний подовий»), і для гурманів («Карельский», «Гірчичний», «Бородинський» , Булка «Пампушка з чесником» та т.і.)

Всі компоненти продуктів натуральні, ніяких консервантів і хімічних домішок, лабораторія постійно контролює якість сировини і відповідність продукції нормам безпеки. Ми одні з небагатьох, хто дотримує традиційному способу виготовлення хлібу – опарному, що гарантую справжню якість і смак, що пам’ятаємо з дитинства. Велика частина продукції - в спеціальній упаковці для збереження свіжості.

Зараз ТОВ «Вільнянський хлібокомбінат» випускає більш ніж 70 найменувань хлібобулочних виробів (хліб, булочки, здобні вироби, сухарі, сушки) під торгівельною маркою «Софіївський хліб» і понад 50 найменувань кондитерських виробів під торгівельною маркою «СЕЗАМ» (пряники, східні солодощі, іриси, халва). Більш детально з продукцією ТМ «СЕЗАМ» можно ознайомитись на нашому сайті www.sezam.ua

Не дарма кажуть : «Хліб на столі – Бог у домі!» Хліб-це мир,любов,життя,хліб - це наша радість! Відповідальність, працьовитість, любов до своєї професії – головні традиції нашого дружнього колектива. Тому й продукція наша зроблена від душі, має відмінні смакові якості і апетитний зовнішній вигляд. І покупці обирають наш хліб, бо довіряють якості, що перевірена часом.

Основний принцип нашої роботи - створити максимальний комфорт у відносинах між виробниками та покупцями, знайти індивідуальний підхід, і виправдати очікування наших клієнтів. Сьогодні ТОВ «Вільнянський хлібокомбінат» продовжує розширювати партнерську мережу по всій Україні, щоб купити наши хлібобулочні вироби та кондитерську продукцію було максимально просто.

Андрес :

Украина, Запорожская обл., г. Вольнянск ул.Шевченко 77

тел. (06143) 4-12-32