Вiльнянський молокозавод

Rate this item
(0 votes)

ТОВ "Вільнянський молокозавод"

 

                                                                                                                        

 

 

 

ТОВ «Вільнянський молокозавод», який розташований в м. Вільнянськ Запорізької області, займається виробництвом і реалізацією молочної продукції під торгівельною маркою «Вільняночка». Виробництво молочної продукції почалося в 2005 р. і на сьогоднішній день асортимент налічує собою більше 50 позицій. Вся продукція, що випускається на заводі, сертифікована. Щоб створити якісний продукт, працівники заводу послідовно контролюють якість по всьому технологічному ланцюжку – починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи оцінкою якості кінцевого продукту. На сьогоднішній день продукція ТМ «Вільняночка» представлена на  території Запоріжжя, Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, та  Полтавської області. Ми здійснюємо прямі поставки продукції в роздрібні місцеві торгівельні мережі («Економ плюс», «Торговий центр»), національні «Ашан», Амстор (до тимчасового припинися її діяльності) та інші, а також працюємо з оптовими представниками. Молочна продукція ТМ «Вільняночка» – це якісна, натуральна і свіжа продукція.

 

Ми завжди раді співробітництву з Вами!

 

1. МОЛОКО ПАСТЕРИЗОВАНЕ

Молоко – продукт з якого починається життя. Це винятковий по харчовій цінності і корисності природний продукт. Молоко містить білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни, ферменти, мікроелементи, гормони, імунні тіла. Роль всіх цих компонентів в харчуванні людини дуже важлива.

Молоко Вільнянського маслозаводу виробляється з добірного натурального коров'ячого молока із збереженням всього комплексу вітамінів і живильних речовин за спеціальною технологією. Рівномірний розподіл молочного жиру в молоці надає йому наповнений вершковий смак.

 

2. МАСЛО ТА СПРЕД

Масло Вільнянського маслозаводу - це високоякісний, натуральний продукт, виготовлений з добірних вершків. Вершкове масло – це кращий харчовий жир, воно легко засвоюється людиною, містить повний набір природних вітамінів.

Наші рослинно-вершкові спреди виробляються з суміші масла коров'ячого і рослинних жирів. Рослинні жири - джерело найкорисніших, ненасичених жирних кислот. Спреди практично не містять холестерину. Ця їх властивість у поєднанні з низьким вмістом жиру дозволяє відносити спреди до дієтичних продуктів харчування.

 

3. СИР КИСЛОМОЛОЧНИЙ

Сир «Вільнянський маслозавод» - ніжний кисломолочний продукт з коров'ячого молока. Сир є найважливішим постачальником мінеральних речовин, а його білок – один з найбільш повноцінних харчових білків, який сприятливо діє на жировий обмін людини в будь-якому віці. Сир – дуже корисний продукт харчування. Він містить мінеральні речовини, зокрема солі фосфору і кальцію, вітаміни і багато повноцінних білків.

 

4. СИРКОВА МАСА

Це натуральний кисломолочний продукт на основі високоякісного сиру, сиркова маса - є постачальником цілого комплексу мінеральних речовин і повноцінних харчових білків, містить солі кальцію і фосфору, а це «будівельний матеріал» для клітин кісткової тканини і крові, незамінні компоненти для профілактики порушень діяльності серцево-судинної системи, печінки, нирок.

Ми пропонуємо популярні та корисні солодкі сиркові вироби ТМ "Вільнянський маслозавод".

 

5. НАПІВТВЕРДІ І М’ЯКІ СИРИ(МАЦАРЕЛЛА, БРЫНЗА, ЗДОРОВЬЕ)

Сир - корисний, з багатою палітрою смаків продукт, личить для будь-якого випадку у будь-який час дня. Це повноцінний живильний продукт, готовий до вживання, який необхідний для збалансованого харчування в будь-якому віці. Постійне споживання різних сортів забезпечує організм всіма необхідними живильними елементами.

Вільнянськ, вул. Запорізька, 65                                          

тел./факс:  (06143)4-15-11,  (06143)4-11-91; 

                                                                  e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">voln_maslozavod@mail.ru, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">marketing-vmz@mail.ru