Обласна влада підтримує відкриття нових об’єктів в рамках проекта «Купуй запорізьке»

Rate this item
(1 Vote)

Відбулося чергове засідання робочої групи з моніторингу виконання меморандуму між Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими товаровиробниками, учасниками проекту

 

«Купуй запорізьке - обирай своє», який укладено минулого року. У заході, яке провів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький за участю представників сторін, що підписали меморандум.

Нагадаємо, меморандум підписано минулого року з метою підтримки місцевих товаровиробників та забезпечення населення області продуктами харчування за доступними цінами.                           

За словами директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елли Слепян, обласна державна адміністрація виконала всі свої зобов’язання. Так, на сесії  обласної ради прийнято рішення, яким внесено зміни до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2015-2016 роки стосовно  підтримки місцевих товаровиробників, у тому числі  - учасників «Купуй запорізьке – обирай своє». Зокрема, виділено кошти на створення бази даних підприємств малого і середнього бізнесу, які готові виходити на зовнішні ринки, та на забезпечення інформаційної підтримки реалізації проекту «Купуй запорізьке – обирай своє».

На сьогодні в Запоріжжі виділено 190 місць для розміщення об’єктів фірмової торгівлі та видано 157 паспортів прив’язки, встановлено більше 60 кіосків. Водночас рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради призупинена видача нових паспортів прив’язки у зв’язку з проведенням інвентаризації існуючих тимчасових споруд.

Учасники робочої групи підтримали пропозицію Володимира Тоцького, який рекомендував Запорізькій міській раді, в першу чергу, перевірити відповідність розміщення об'єктів проекту «Купуй  запорізьке – обирай своє» комплексній схемі міста. За словами посадовця, це сприятиме відкриттю нових кіосків фірмової торгівлі в найкоротші терміни.

Також було розглянуто проблемне питання щодо прискорення підключення об’єктів фірмової торгівлі до електропостачання. Представник ВАТ «Запоріжжяобленерго» запевнив, що в рамках чинного законодавства підприємство буде всебічно сприяти  прискоренню проходження цієї  процедури.

 Підсумовуючи засідання робочої групи, Володимир Тоцький  наголосив на тому, що обласна влада завжди йде назустріч бізнесу,  у тому числі місцевим товаровиробникам, та виконує  взяті на себе зобов’язання стосовно виконання меморандуму.